top of page

KVARKi töötoad on nagu koolitunnid, kus õpetaja klassiruumist mõneks hetkeks lahkub. Sel ajal on Sul on võimalus lasta loovusel lennata ja kasutada klassi jäetud asju nii, et kogu klassil on lõbus ning saab proovida midagi, mida õpetaja kindlasti ei lubaks.

Töötoad on kõigile!

- Kaarel Siimut

KVARKi töötubade insener

Meeskonnaüritused

Spagettidest sillad, gravitatsiooniautod ja hambaharjarobotid - need on ainult vähesed meie suurest töötubade arsenalist. Põnevad ja võistluslikud töötoad sobivad igale meeskonnaüritusele - suvepäevadele, talvepäevadele ja kõigele mis seal vahel on.

 

Töötubades saavad osalejad arendada omavahelist koostööd ja õppida suure pildi kõrval märkama ka kõige pisemaid detaile. Ülesande esitamisel arvestatakse osalejate vanusega, mis tähendab, et tegevused sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Põnev võistlusmoment tekitab hasarti nii suurtes kui ka väikestes ning igapäevarutiin unustatakse kiirelt. Positiivsed emotsioonid ja põnevad teadmised on garanteeritud. Mitmed ülesanded on tuttavad Rakett69 saatest, mida meie meeskond ette valmistab.


Kui tahad oma üritust töötubadega elavdada või arvad, et Sinu ürituse jaoks on vaja välja töötada mõni täiesti uut laadi meeskonnaülesanne, siis anna meile sellest teada. Koos leiame kindlasti just Sulle sobivad, lõbusad ja innovaatilised lahendused. 

Soovid töötubade kohta rohkem teada?

bottom of page