top of page

Igas võileivas on leiba ja võid. Lisaks veel sinu soovile vastavalt vorsti, juustu, kurki, salatit ja mõnikord lausa hommikuhelbeid.

Teadusteater on nagu võileib. Kamaluga teatrit ja teadust koos kõigega, mida Sinu hing ihaldab.

Teadusteater on piiritu!

- Mats Mikkor

KVARKi esineja

Teadusteater 

Teadusteatri etendusel osalemine pole tavaline näitetöö jälgimine publikust. See on justkui võluri küllatulek: kordumatu, kaasahaarav ja ületab kujutlusvõime piire.

Teadusteater sobib kõikjale - lavale, teleekraanile, metsa, randa, Kuule, Marsile - ja kõigile. KVARKi teadusteater on loodud lähtuvalt publikust ja ürituse teemast, mis tähendab, et see tõesti on sobiv teadusteater täiskasvanutele ja lastele.


Meie professionaalsed ja humoorikad võlurid loovad unikaalsed publikut kaasavad lahendused, mis lähtuvad just Sinu ettevõtmise eripärast ja omadustest. 

KVARK teadsteater show esinemin töötuba Tarvo Emilia
up-KVARK

Lastele mõeldud klassikaline teadusteater, mille eesmärk on sütitada teadushuvi ja näidata, kui äge supervõime on teadmine. Teadusteatri loomisel arvestame ürituse sisu ja publikuga.

Iga etendus on eriline!

 

Kestus kuni 30 minutit. 

Sobib väiksemasse ruumi.

500€+km
DSC_5545.jpg
top-KVARK

Täiskasvanutele või suurele publikule suunatud ja huumoriga vürtsitatud klassikaline teadusteater, kus isegi tagasihoidlik eestlane võib leida end nurgas muigamas või isegi laval tuld taltsutamas. 

Teadusteatri loomisel arvestame ürituse sisu ja publikuga. Iga etendus on ainulaadne!

 

Kestus kuni 30 minutit. 

Sobib suurde ruumi ja lavale.

950€+km
KVARKshow2019.jpg
charm-KVARK

Suurele üritusele mõeldud teadusshow stiilis erilahendus. Etendus on võimalik tükeldada või siduda muu lavastusega vastavalt ürituse stiilile. Etenduse sisu on loodud lähtuvalt kliendi soovitud teemast ning võimalik on etenduses kasutada kliendi tooteid.

al 1400€+km
bottom of page