Igas võileivas on leiba ja võid. Lisaks veel sinu soovile vastavalt vorsti, juustu, kurki, salatit ja mõnikord lausa hommikuhelbeid.

Teadusteater on nagu võileib. Kamaluga teatrit ja teadust koos kõigega, mida Sinu hing ihaldab.

Teadusteater on piiritu!

- Mats Mikkor

KVARKi esineja

Teadusteater 

Teadusteatri etendusel osalemine pole tavaline näitetöö jälgimine publikust. See on justkui võluri küllatulek: kordumatu, kaasahaarav ja ületab kujutlusvõime piire.

Teadusteater sobib kõikjale - lavale, teleekraanile, metsa, randa, Kuule, Marsile - ja kõigile. KVARKi teadusteater on loodud lähtuvalt publikust ja ürituse teemast, mis tähendab, et see tõesti on sobiv teadusteater täiskasvanutele ja lastele.


Meie professionaalsed ja humoorikad võlurid loovad unikaalsed publikut kaasavad lahendused, mis lähtuvad just Sinu ettevõtmise eripärast ja omadustest. 

KVARK teadsteater show esinemin töötuba Tarvo Emilia
Up-KVARK

30 minutiline teadusteater, mille viivad läbi meie noored meistrid, kes on läbinud spetsiaalse esinemis- ja ohutuskoolituse. Veidi rahulikumad, kuid mitte vähem efektsed katsed ja meeldejääv show sobib neile, kes soovivad, et katus jääks pea kohale, aga sära publiku silmist ei kaoks veel kauaks. Sobib väiksemasse ruumi ja õue.

500€+km
KVARK teadusteater show esinemine Mats Mikkor
Top-KVARK

30 minutiline teadusteater, mille viivad läbi oma ala tipud - tuntud nii teleekraanidelt kui ka nende telgitagustest. Tegemist on hullumeelsete ja ahhetama panevate katsetega, millest ei puudu tuli, pauk ja hea huumor. Selline show sobib neile, kes soovivad näha ja kogeda midagi enneolematut. Sobib suuremale üritusele ja õue.

850€+km

Leidsid endale sobiva lahenduse? Soovid midagi täiesti teistsugust? Anna meile teada ja teeme sinu ürituse unustamatuks.

Teadusteatrikomplekt

Soovid teha ise teadusteatrit?

Meil on täpselt sobiv lahendus!