KVARKi suveakadeemia

KVARKi eesmärk on astuda kindlaid samme lähemale maailmale, kus ei lepita lihtsalt väidetega, vaid tahetakse teada ka nende tagamaid. Selleks paneme inimesi avastama, uurima ja katsetama.

 

Otsime nelja energiast pakatavat inimest, kes jagavad meie maailmapilti ja tahavad oma entusiasmi jagada ka teistega. Kui tunned, et just SINA tahad näidata, et võimatu on võimalik, kandideeri KVARKi suveakadeemiasse.

 

Mida ootame kandidaadilt?

Kandideerima on oodatud kõik üle 16-aastased, kes on huvitatud teaduse ja teadmiste jagamisest. Sa ei pea olema füüsik või keemik, oluline on, et sa oleksid huvitatud maailma avastamisest ja tahad seda ka teistele edasi anda.

 

Mis on KVARKi suveakadeemia?

Tegemist on kahe juulikuu nädala vältel kestva intensiivse koolitusprogrammiga, kus antakse osalejatele kõik eeldused, et saada suurepäraseks (teadusteatri) esinejaks. Kahe nädala jooksul pannakse proovile suhtlus- ja väljendusoskus, esinemisoskus ja -julgus ning käelised oskused. Osalejad saavad alates esimesest hetkest ise käed külge panna, sest suur rõhk on kogemusõppel.

 

Kandidaatidest valitakse välja maksimaalselt neli osalejat. Projekti valitutele on ette nähtud 500€ stipendium ja vajadusel koolituse ajaks majutus Tartus. Lisaks on võimalik saada osa KVARK show ja telesaate “Rakett69” loomisest.

 

Kuidas esitada taotlust?

Kandideerimiseks tee video, kus räägid millestki, mis su silmad särama paneb. Selgita, miks tahad proovida teadusteatri tegemist. Video ei pea olema töödeldud. Saada video koos oma CV-ga aadressile inimesed@kvark.ee.

 

Taotluse esitamise tähtaeg on 14. juuni 2019 23:59!

 

Arvesta kandideerimisel ajaplaaniga:

Kandideerimise tähtaeg: 14. juuni 2019;

Stipendiaatide väljavalimine: 20. juuni 2019;

Koolitusel osalemine: juuli 2019 (täpne aeg lepitakse osalejatega kokku).

 

Lisainfo

Karoliine Kurvits

tel 5909 1413

e-post: inimesed@kvark.ee

Teadusteater OÜ

Kontakt

info@kvark.ee

+372 5683 1393

Aadress

Selli 11
Tartu, 50113
Eesti