Tee ise teadusteatrit! 

Teadusteatri vaatamine võlub oma olemuse ja teadusliku sisuga kõiki alates kõige noorematest kuni väärikate vanavanemateni. Täpselt samasuguse meeldejääva elamuse saad luua ka ise teadusteatrit ettevalmistades ja seda esitades. 

Seesuguse ainulaadse kogemuse pakkumiseks oleme kokku pannud komplekti, millega on igaühel koos teadusteatri esinejaga võimalus õppida teadusteatrit tegema.

 

Komplekti abil saab tutvust teha mitmete teaduseksperimentidega, millele lisaks õpetatakse ka teadusetenduseks valmistumist, katsetet reastamist ning etenduse terviklikuks sidumist. 

Teadusteatri komplektis sisaldub kõik vajalik, et õppida ja ette kanda üks vahva vee etendus oma sõpradele, sugulastele või mänguasjadele.

11.jpg
Sobib ise katsetamiseks alates 7. eluaastast. Vaatamiseks ja koos vanemaga katsetamiseks sobilik ka noorematele teadushuvilistele.
Komplekt sisaldab kuut veega seotud katset.
Teadusteatri tegemisel on mõningate katsete läbiviimisel vaja vanema juuresolekut. 
Lisaks komplektis olevatele vahenditele on vaja lisaks kääre, tikke või tulemasinat, kahte sarnast plastpudelit, kaussi, visplit, vett ja kannu.
Iga katse jaoks on kaasas juhend ja ette salvestatud video, milles teadusteatri meister teeb tervikliku etenduse ja kellega koos saad ka ise kaasa teha.
94.jpg
Limiteeritud kogus komplekte on nüüd hinnaga 26 (täishind 30€), millele lisandub saatmiskulu lähtuvalt valitud kättetoimetamise viisist. 
Tasumine käib arve alusel. 
Tellimiseks täida lehe all olev ankeet 

Kui sul juba on teadusteatrikomplekt, siis juhendmaterjalide juurde saad siit!

Hästi vahva komplekt, suuremad tänusõnad ütlen isegi videoõpetuse kohta - kõik noored saavad selle järgi tegemisega hakkama!

Olen ise koolis gümnaasiumi füüsikaõpetaja ja mulle meeldis kõige rohkem tornaado katse,  isegi gümnaasiumis saan selle järgi selgitusi anda. :)

Ingrid

Väga äge, meile väga meeldis. Meeldis väga see põhjalikkus, see, kuidas esimeses etapis sai ilusti video järgi ettevalmistused teaduskatseteks teha ja siis juba üheskoos katsetama asuda. Ägedad katsed ja kui meie viiene esialgu ei julgenud mingeid katseid teha, siis peale esimese "julge" katsetust, võttis ta ikka ka ise julguse kokku ja katsetas ka! Aitäh! 

Heleen-Kristiin

 Meie komplekt oli 8-aastasele sünnipäevaks mõeldud ja seda teatrit korraldasid 13-, 11-, 8-, 6-, 5- ja 4-aastane.  Kõik leidsid sealt oma lemmikkatsed, oli meeleolukas üritus ja sünnipäevalaps ütles, et  talle meeldisid kõik katsed ja oli väga äge.

Riin

Komplekti tellimiseks täida allolev ankeet ning seejärel võtame Sinuga ühendust,  et täpsemad detailid kokku leppida. 

arrow&v

Tellimus on edastatud!

Peagi saad avastama hakata!